Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Yeni Sayfa 1

     HAKKIMIZDA

           Öğrenci Yaşam Alanlarına Uygun İmarı yapılarak Deprem Yönetmeliğine uygun İnşası Yapılmış Sigortalı binamızda 1,2 ve 3 Kişilik odalar bulunmaktadır. Tüm Odalar geniş, ferah ve güneş almaktadır. Uydu yayını olan Tv'li rahat döşenmiş dinlenme salonu bulunmaktadır. Geniş ve Hijyen kurallarına uygun yemekhanemiz mevcuttur.
            Kendi Bünyemizde ve Usta aşçıların ellerinden çıkan lezzetli ve hijyenik 5 - 6 çeşit sabah kahvaltıları 3-4 çeşit Akşam yemeklerimiz vardır. Ütü yapma ve çamaşır yıkama imkanı mevcuttur.
         ● 24 saat Sıcak Su - 24 saat Kaloriferli ısıtma sistemi vardır.
         ● Güvenlik kameralı güvenli giriş çıkış kontrolü yapılmaktadır.
         ● Valiz Odası mevcuttur.

NEDEN YURT,NEDEN ARZUM
Üniversiteyi kazanan öğrencilerin ilk aklına gelen "Nerede kalacağım?"sorusu kolayca;"Yurt ya da ev"olarak cevaplandırılır.Sizin için,hangisinin daha avantajlı ve doğru tercih olduğuna bir bakalım.Evde kalmak isteyen öğrenci,tanımadığı bir çevrede öncelikle;
- Ev bulmak,
- Kiralamak,
- Temizlemek,
- Eşya satın almak
- Döşemek(vb.) gibi sıfırdan bir ev kurmanın zorluklarıyla birlikte,bunun yüksek parasal maliyetini de karşılamak durumundadır.Bu zorluklar bir şekilde aşılmış olsa bile,evde kalan öğrenci:
- Yemek
- Çamaşır,
- Bulaşık,
- Temizlik,
- Sosyal çevre bulma,gibi zaman kaybettiren;bunlardan daha da önemlisi,
- Güvenlik gibi yaşamı doğrudan etkileyen,büyük sorunların sürekli baskısı altında kalmaktadır.Bu nedenlerledir ki biz size:çok daha güvenli bir ortamda;daha ekonomik,daha rahat,daha sorunsuz yaşanan yurdumuzu öneriyoruz.Çünkü:
- Yurdumuzda evde yaşanan sorunların hiç birisi yaşanmaz.
- Yurdumuzda yemek yapma,bulaşık yıkama sorununuz olmaz.
- Çamaşır makineleri ve ütü odaları sayesinde çamaşır derdiniz olmaz.
- Görevliler odanızı temizlediği için temizlik probleminiz olmaz.
- Kira,elektrik,su,telefon,internet faturaları yatırmak için zaman kaybınız olmaz.
- Ulaşım sorununuz olmaz. Bunlardan artan zamanı da çalışma ve etüd odalarında,gelecekteki başarınızı şekillendirmek için kullanabilirsiniz.
Ayrıca:24 saat sıcak su internet ve kalorifer içi ekstra bir ödeme yapmadan;gece-gündüz görevlileri ve kurulu kamera sistemiyle sağlanan güvenli bir ortamda;ilgi ve tercihlerinize göre sizi kabul etmeye hazır bir sosyal çevre içinde,çok daha ekonomik,çok daha kaliteli bir yaşam,sizi beklemektedir.

 

ARZUM KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONUNA Hoşgeldiniz...

Öncelikle Bartın gibi eşsiz ve tarihi bir şehirde Türkiye’nin yeni üniversitelerinden biri olan Bartın Üniversitesini kazandığınızdan dolayı sizleri tebrik ediyoruz…

Gayemiz size ve Bartın’a yakışacak ferah, temiz ve konforlu mekânlar hazırlamaktır.Güler yüzlü personeli, modern dizaynıyla sıcak aile yuvanızı aratmayacak çağdaş bir ortam...Seçkin insanların seçkin mekânı, doğru adresi.

ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZE ÖNERİLERİMİZ

      Tercih edeceğiniz yurdun ;

 • Herhangi bir dini ve siyasi bağlantısı olup olmadığını araştırınız.
 • Kayıt yaptırmak istediğiniz yurdun şube sayısının çok olması kaliteli ve çok iyi hizmet vermesi demek değildir.
 • Kurumun merkezi yerde olması ulaşımda dikkat edilmesi gereken önemli bir faktördür.(Şehir içi ulaşım araçlarına yakınlık)
 • Odaların karanlık ve basık olmaması ve kalacağınız odanın güneş alması, ders çalışma salonları vs.. gibi bölümlerin aydınlık ve havadar olup olmadığına bakınız.
 • Gerek kurumun tanıtım broşürü, gerekse internet sitesindeki belirtilen hizmetler ve özellikler(odalar, aktiviteler, tüm resimleri vs.) kurumu gezdiğinizde görüyor musunuz ve hizmetler ilerleyen zamanlarda devam edecek mi araştırıp yetkililerden onay alınız.
 • Kurumun ısınma sistemini araştırınız...
 • Banyo suyu sistemi şofben mi , otel tipi bataryayı (çeşme) anında açtığınızda sıcak su akıyor mu?
 • Derslerden arta kalan zamanlarınızda dinlenebileceğiniz rahat ve geniş ortam mevcut mu?
 • Çalışma ve etüt salonları rahat , geniş ve havadar bir ortam mı araştırınız.
 • Yemekli kurumlarda yemek kurumda mı pişirilmekte (mutfak var mı) yoksa dışarıdan yemek hizmeti mi alınmakta, mutfağı olan ve kurumda yemek pişirilen yerleri tercih ediniz.Gerekirse Ahçılık belgelerini sorunuz.
 • Kurum çamaşırhanesindeki çamaşır makinası toplu kullanım makinası mı var (birkaç kişi birlikte mi  aynı anda mı kullanmakta), kişiye özel tek atımlık çamaşır makinaları var mı?
 • Kalacağınız yurdun eksik ve kusurlu hizmetlerinden dolayı rahat ve huzurlu olmadığınız bir eğitim döneminin kaybı siz değerli öğrencilere hem maddi hem manevi neler kaybettirecek hiç düşündünüz mü?
 • Kalmak istediğiniz yurtta kayıt işleminde aylık ödemeler için tek bir evrak veya tek bir senet imzalamayınız, mutlaka ödeme şeklinize göre parçalar halinde belge (senet, çek vs..) düzenlemiş olarak imzalamak suretiyle kayıt yaptırınız.
 • Araştırmak, sormak ve bilgi almak en tabii hakkınızdır, çekinmeden her türlü soruları yetkililere sormanız ve aldığınız bilgilerin doğruluğunu kendinizde görmelisiniz.
 • Siz sayın veli ve sevgili öğrencilerimize bu önerilerimizi bir bilen olarak sadece hatırlatmak istedik, bu hatırlatma ve önerilerimiz kesinlikle bir başka kurum ve kuruluşu karalamak amaçlı değildir.

 

Öğrencilerimize sorunsuz mutlu rahat ve başarılı bir eğitim dönemi dileriz.

Öğrenci Yaşam Alanlarına Uygun İmarı yapılarak Deprem Yönetmeliğine uygun İnşası Yapılmış Sigortalı binamızda 1-2-3 Kişilik odalar
Tüm Odalar Güneş alan, geniş aydınlık ve ferah
Uydu yayını olan Tv'li rahat döşenmiş dinlenme salonu  Geniş ve Hijyen kurallarına uygun aydınlık yemekhane
Kendi Bünyemizde ve Usta aşçıların ellerinden çıkan lezzetli ve hijyenik 5 - 6 çeşit sabah kahvaltıları 3-4 çeşit Akşam yemeklerimizle
Tüm Binada sınırsız wıreless internet erişimi
Ortak kullanım alanlarında Ütü ve Çamaşır İmkanı Ücretsiz
24 saat Sıcak su-24 saat Kaloriferli ısıtma sistemi
Güvenlik kameralı güvenli giriş çıkış kontrolü
Valiz Odası

Öğrencilerimizin Olası Rahatsızlıklarında Yurt idari personelimiz kendilerini yalnız bırakmamakta ve gerekli önlemleri almaktadırlar.

 
DUYURULAR
- SİTEMİZ YAYINDA…
 

ana sayfa   |   hakkımızda   |   foto galeri   |   odalarımız   |   etkinliklerimiz   |   gerekli belgeler   |   iletişim